O spoločnosti

 • Bezlepkový líder v oblasti kvality

  Ako líder na poľskom trhu potravín bez lepku a s nízkym obsahom bielkovín sa od roku 2004 snažíme zabrániť tomu, aby neznášanlivosť lepku, celiakia a fenylketonúria zabránili ľuďom žiť normálny život. V našich moderných výskumných a vývojových laboratóriách sa každý deň kvalifikovaný tím špecialistov s využitím inovatívnych receptov a technológií snaží vyrábať vysoko kvalitné bezlepkové výrobky s nízkym obsahom bielkovín. Spotrebitelia už nemusia dovážať takéto výrobky zo zahraničia, pretože ich môžu nájsť v našich obchodoch. A čo viac, ako dôveryhodný výrobca bezlepkových potravín sme získali priaznivcov v iných krajinách a uvedomujeme si naliehavé potreby našich klientov, staráme sa o vysoký štandard logistiky a snažíme sa zabezpečiť, aby dodávky dorazili včas.

 • Bezlepkové výrobky z Horní police

  Kombinácia vedomostí, skúseností a vášne našich zamestnancov znamená, že produkty Bezgluten spĺňajú nielen najvyššie štandardy kvality, ale sú aj jedinečným vkusom a formou. Naše výrobky nie sú len náhradou za Bezlepkové potraviny. Snažili sme sa čo najlepšie uspokojiť všetkých tých, ktorí od života očakávajú niečo viac a chcú pestrú ponuku.
  Vytvorili sme základňu viac ako 250 vysoko kvalitných výrobkov, medzi ktorými je veľa druhov cestovín, chleba, múky, obilnín, sladkostí, občerstvenia, korenín a polievok. Ako výrobca bezlepkových potravín si uvedomujeme rastúce očakávania spotrebiteľov a najnovšie trendy na trhu. S týmto vedomím neustále rozširujeme náš sortiment a zavádzame stále viac čerstvých a vylepšených výrobkov s nízkym obsahom bielkovín a lepku.

 • Bezpečnosť bez lepku

  Osobitnú pozornosť venujeme bezpečnému procesu výroby výrobkov bez lepku a s nízkym obsahom bielkovín. Spolupracujeme len so spoľahlivými spoločnosťami. Vykonávame dôkladnú analýzu kvality a zloženia všetkých prijatých surovín, aby sme zabezpečili, že neobsahujú žiadne nečistoty. Z tohto dôvodu sme zaviedli medzinárodný štandard pre kontrolu a bezpečnosť kvality potravín Global Quality BRC Food v. 7 a IFS v. 6. Práve tieto akcie zaručujú nielen náš úspech, ale aj úspech našich zákazníkov, ktorí môžu tieto produkty voľne uvádzať do svojich denných ponúk. Ceníme si nielen profesionálny prístup, ale aj starostlivosť o spotrebiteľa a priateľský dizajn.

Bezlepkové trofeje

 • 2004

  Zlatá medaila za produkt Maslový chlieb bez lepku ocenený Poľskou spoločnosťou pre podporu zdravého života a potravín Ecolife na 20. veľtrhu Ecolife Zdravý život a potraviny.

 • 2008

  Celonárodná spotrebiteľská súťaž - plebiscit o najlepší bezlepkový výrobok roka

  Produkt hlavnej ceny: francúzska žemľa s marhuľovou náplňou.

 • 2009

  Kvalita roku 2009 v kategórii výrobkov pre: rad výrobkov bez pšeničného škrobu, prirodzene bezlepkový.

  Obchodné pero ocenené Asociáciou malých a stredných podnikov za rozvoj vedúceho postavenia na poľskom trhu vo výrobe bezlepkových a nízkoproteínových výrobkov, zavedenie novej rady prirodzene bezlepkových výrobkov, popularizácia myšlienky „Bezlepková kvalita života“ pri liečbe malabsorpčných chorôb.

  Celonárodná spotrebiteľská súťaž - plebiscit o najlepší bezlepkový výrobok roka

  Cena za hlavný produkt: Bezlepkové role ciabatty.

  Špeciálne uznanie: Bezlepkové markízy s kokosovou náplňou a bezlepková paradajková polievka s ryžou.

 • 2010

  Strieborný vavrín Malopoľska 2010 udelený Malopoľským propagačným úradom.

  Celonárodná spotrebiteľská súťaž - plebiscit o najlepší bezlepkový výrobok roka

  Produkt hlavnej ceny: Choco-choco - bezlepkové sušienky.

 • 2011

  Poľská spotrebiteľská súťaž - Plebiscite Najlepší výrobok bez lepku roka Vyznamenanie v kategórii spracovaných obilnín, výrobok: Čerstvý bochník bez lepku.

 • 2012

  Celonárodná spotrebiteľská súťaž - plebiscit o najlepší bezlepkový výrobok roka

  Produkt hlavnej ceny: Chocolatio - bezlepkové čokoládové sušienky.

 • 2015

  1. miesto v Spotrebiteľskej súťaži o najlepší bezlepkový chlieb roka - bezlepkový tmavý ušľachtilý bochník.

15 letna trhu

vůdcebezlepkových produktů v Polsku

vědecká laboratořVaV

250+produkty